Shop Now

Szkoła florystyki

Szkoła Florystyki Modny Bukiet jest niepubliczną placówką oświatową umożliwiającą uzyskanie i uzupełnienie wiedzy ogólnej i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych przez kształcenie i doskonalenie. 

Prowadzimy kursy, szkolenia, seminaria oraz warsztaty w zakresie kursu florystycznego oraz innych. Szkolenia prowadzone są indywidualnie, a także w małych grupach oraz dopasowane są do potrzeb naszych Klientów. 

Placówka uprawniona jest do wydawania zaświadczeń wymaganych przez Ministerstwo Edukacji. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy osobiście lub poprzez kontakt telefoniczny i mailowy.

Warsztaty z tworzenia lasów w słojach

Współpracujemy również z Katalogiem Marzeń! Możecie wykupić voucher prezentowy z tworzenia lasów w słojach i sprawić wspaniałą niespodziankę bliskiej osobie lub po prostu sobie 🙂 Warsztaty odbywają się w naszych kwiaciarniach, trwają około 1,5-2 godziny, obejmują wprowadzenie teoretyczne pod okiem naszego eksperta oraz udostępnienie wszelkich potrzebnych narzędzi, roślin, naczyń i podłoża. Poza uzyskaniem praktycznej wiedzy uczestnik po warsztatach staje się posiadaczem autorskiego lasu w szkle.

Voucher do kupienia na stronie

ModnyBukiet_Stopka_Element_1

©2021 ModnyBukiet.pl – Wykonanie: Pikus.it

Back to top

g

Welcome to Roisin, a place where all flower shops take on a whole new dimension of beautiful.

gflorist, Suzane Muray